Tezgahçılar’la hızlı ve etkili…

Baldan tatlı etkinlikler, Tezgahçılar iş birliğiyle BAUSEM’de!

İlhamını bir tezgah arabasındaki dinamizmden ve değişimden alan; bu ilham ile baldan tatlı etkinlikler tasarlayan Tezgahçılar eğitimleri, Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nin (BAUSEM) akademik bilgi birikimi ile birleşiyor. Ortaya hızlı ve efektif bir şekilde özümseyebileceğiniz, taze taze deneyimler çıkıyor. Her ay yepyeni bir programları takipte kalın.

3 Ayrı Başlıkta Etkinlikler: Atölye, Entertainment, Kurumsal…

ATÖLYE

Her ay yepyeni bir programda, konu sınırı tanımadan, alanlarından en iyi isimlere tezgahçı önlüklerimizi giydiriyoruz ve dijital pazarlamadan, hikaye anlatıcılığına, yaratıcılığa, girişimciliğe kadar geniş bir kapsamda atölyeler düzenliyoruz.

ENTERTAINMENT

Ne yazık ki Türkçesi yok… Çünkü sadece “eğlence” diyemeyeceğimiz farklı deneyimler kurguluyoruz. İçinde atölyeler olan partiler, özel konseptler, sıradışı etkinlikler…

Yine bu alanda markalar için çok özel dijital pazarlama çözümleri sunuyoruz.

KURUMSAL

Türkiye’nin önde gelen kurumları için eğitimler tasarlıyoruz. Bugüne kadar yaklaşık 100 eğitmen ile onlarca eğitim başlığında çalıştık. Bu eğitimlerden en doğrularını bir araya getirerek kuruma özel eğitim çözümleri tasarlıyoruz.

 

<tr=”display:inline-block”>

 

İletişim: İlke Şener

0 (212) 381 59 31

ilke.sener@cec.bau.edu.tr

© 2013 Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi BAUSEM, TÜSEM konseyi üyesidir.