Yabancı Dil

Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi (YDTÖ) Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi (YDTÖ)

Türkçe’nin yabancı dil olarak öğretiminde “Profesyonellik” için gerekli farkındalık ve becerilerin kazandırılacağı YDTÖ eğitimi BAUSEM bünyesinde başlıyor.

Turkish for Foreigners Turkish for Foreigners

We design our courses with regard to the needs of our students in real life situations. In this respect, we teach our students Turkish grammar, vocabulary and skills that they will need in their daily life and/or academic life and/or business life. These skills can mainly be classified as reading, listening, writing and speaking.

Rusça Rusça

Artık tek bir dil ile, tek yönlü bir bakış açısıyla dünyayı algılamak gelişen dünyanın hızını yakalamak için yeterli gelmemektedir. Dünya küreselleşmeyi sürdürürken, dünyanın ticaret diline hakim olmak, tüm gelişmeleri çevirisini beklemeye gerek kalmaksızın takip etmek için kişinin kendi dil yetkinliklerini geliştirmesi gerekmektedir. BAUSEM Rusça Kursu, günlük hayatta ihtiyacınız olan Rusça dilbilgisi ve becerilerini farklı seviyelerde öğretmeyi hedeflerken, pratik yeteneklerin gelişmesine de odaklanarak, ikinci bir dili yetkin bir şekilde kullanabileceğiniz bir eğitim programı kapsamındadır.

İş İngilizcesi İş İngilizcesi

İş İngilizcesi kursu, günlük iş hayatında ihtiyacınız olan İngilizce dilbilgisi, kelime bilgisi ve becerilerinizi farklı seviyelerde öğretmeyi hedefler.

İngilizce Konuşma Becerileri İngilizce Konuşma Becerileri

Konuşma Becerileri kursu, katılımcıların günlük hayatta sıkça karşılaşacakları ortamlarda ihtiyaç duyacakları sözlü iletişim becerilerini farklı seviyelerde öğretmeyi hedefle

İtalyanca İtalyanca

Günlük hayatta ihtiyacınız olan İtalyanca dil bilgisi ve becerilerini ikinci bir dil yetkinliğiyle öğrenin.

Genel İngilizce Genel İngilizce

Genel İngilizce kursu, günlük hayatta ihtiyacınız olan İngilizce dilbilgisi ve becerilerini farklı seviyelerde öğretmeyi hedefler. Genel İngilizce kursu, günlük hayatta ihtiyacınız olan İngilizce dilbilgisi ve becerilerini farklı seviyelerde öğretmeyi hedefler.

Hukuk İngilizcesi Hukuk İngilizcesi

Acquiring good English language speaking skills is crucial for effective language development, and essential for those who wish to work in international legal environments.

© 2013 Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi BAUSEM, TÜSEM konseyi üyesidir.