Bilişim

Tasarım Odaklı Düşünme Tasarım Odaklı Düşünme

Tasarım Odaklı Düşünme(Design Thinking)’nin esaslarını ve tasarım metodoljilerinin müşterinin problemini otantik ve amacına uygun olarak ve enanlamlı şekilde çözmenin yollarını kapsamak ve bunu ürün, servis, kurum ve etkileşimler için gerçekleştirmenin süreçlerini işlemeyi amaçlayan bir eğitimdir.

Storymapping: Hikaye ile Sevilen Ürün/Deneyim Yaratma Storymapping: Hikaye ile Sevilen Ürün/Deneyim Yaratma

Hikaye, iletişim tarihindeki en güçlü araçtır. Storymapping tekniği müşterilerin ürün ve deneyimlere bağlanmaları için gerçekleştirilir. Hikayenin yapısının deneyim/ürün yaratmada nasıl kullanılacağını detaylandıran bir eğitimdir.

Deneyim Tasarımı: Vizyondan Uygulamaya Deneyim Tasarımı: Vizyondan Uygulamaya

Katılımcıların CEX Stratejik Çerçevesini kendi şirketlerinde kurgulamaları için onlara araçlar, teknikler ve yöntemler sağlayan orta-ileri Seviye CEX Eğitimi.

Siber Suçlara Karşı Farkındalık Programı Siber Suçlara Karşı Farkındalık Programı

Siber suçlara karşı farkındalık eğitimi, türlü kurumlar dahilinde veya özel olarak çalışırken sistem ve ağ teknolojileri kullanan yönetici ve personelin, kullandığı sistemin açıklarından faydalanmaya çalışacak kişilerin, hangi tür açıkları arayacaklarını öğrenmelerini ve bunlara karşı önlem almalarını sağlar. Saldırganlar çoğu zaman personelin farkında olmadığı açıkları değerlendireceği için, saldırının anatomisini anlamak ve yaşanmış örneklerle pekiştirmek, savunmanın anahtarı olmaktadır.

İşkur | Microsoft Dynamics AX Development (ERP) Eğitimi İşkur | Microsoft Dynamics AX Development (ERP) Eğitimi

Bahçeşehir Üniversitesi|Wissen, Microsoft’un Gold Partner’i olarak Dynamics AX Development (ERP-Kurumsal Kaynak Planlama) Uzmanlığı alanındaki eğitimlerini ileri seviye laboratuvarları ve uzman eğiticileri ile beraber gerçekleştirmektedir.

Arama Motoru Pazarlaması-SEM Arama Motoru Pazarlaması-SEM

Internete giriş kapısı olarak adlandırılan arama motorları, tüketicinin bilgiye her ihtiyaç duyduğu noktada başvurduğu tek kaynaktır. Arama motorları içerisinde barındırdığı bilgi zenginliği sebebiyle profesyonel pazarlamacıların ürünlerini, hizmetlerini ve içeriklerini tüketiciye hızlıca ulaştırabilme noktasında önem verdikleri alanlardandır.

İşkur | Microsoft Sistem ve Network Eğitimi İşkur | Microsoft Sistem ve Network Eğitimi

Bahçeşehir Üniversitesi|Wissen, Microsoft’un Gold Partner’i olarak Sistem ve Network(Ağ) Uzmanlığı alanındaki eğitimlerini ileri seviye laboratuvarları ve uzman eğiticileri ile beraber gerçekleştirmektedir.

İşkur | Microsoft Yazılım ve Veritabanı Eğitimi İşkur | Microsoft Yazılım ve Veritabanı Eğitimi

Bahçeşehir Üniversitesi|Wissen, Microsoft’un Gold Partner’i olarak Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı alanındaki eğitimlerini ileri seviye laboratuvarları ve uzman eğiticileri ile beraber gerçekleştirmektedir.

İşkur | Java ve Android Programlama ile Veritabanı Eğitimi İşkur | Java ve Android Programlama ile Veritabanı Eğitimi

Bahçeşehir Üniversitesi|Wissen, Android ATC Partner’i olarak Java ve Android Programlama ile Veritabanı Uzmanlığı alanındaki eğitimlerini ileri seviye laboratuvarları ve uzman eğiticileri ile beraber gerçekleştirmektedir.

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı eğitiminde, bir tasarımcının proje için verilen brief’i aldıktan projenin teslim edilmesine kadar ki geçirdiği süreç ile ilgili konular anlatılır. Bu konulara brief okuma, proje için objektif belirleme, bu objektifleri hedeflerine ulaştıracak aksiyon planlaması yapma, araştırma, tasarım, yazılım süreci takibi ve ürün değerlendirme dahildir.

Proje Yönetimi Proje Yönetimi

Başlı başına bir uzmanlık alanı olan bu eğitimde, katılımcıların uluslararası platformda kabul görmüş metodlarla proje üretimi sırasında dikkat edilmesi gereken noktalara hakimlik sağlaması amaçlanmaktadır.

Adli Bilişim Adli Bilişim

“Adli Bilişim”; adli olayların aydınlatılması amacıyla, olay yerinden, dijital veri saklama ve iletme özelliğine sahip cihazların toplanması, cihazların içerisindeki dijital delillerin tespit edilmesi ve adli otoritelere dijital delillerin raporlanması süreci içerisinde yapılan çalışmaların bütünüdür.

© 2013 Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi BAUSEM, TÜSEM konseyi üyesidir.