3 Boyutlu Görselleştirme

EĞİTİM İÇERİĞİ 

Bu programın amacı katılımcılara 2 boyutlu bilgisayar ekranında, 3 boyutlu düzlemde düşünmeye alışkanlığı sağlamak, sonrasında gerçek hayatta var olan veya hayali nesnelerin yüzey özellikleri ile birlikte bu 3 boyutlu düzlemde nasıl oluşturulduğunu öğretmektir. Atölyenin devamında ise gerçek aydınlatma ve fotoğraf makinası kullanım disiplinlerinin yine yazılım içerisinde simule edilmesi ile, bu nesnelerin bir araya getirildiği kompozisyonlar oluşturabilme yetisi kazandırmaktır.

MLER İÇİN? 

Program giriş seviyesiyle başladığından dolayı daha önce 3 boyutlu görselleştirmeyle ilgilenmemiş veya sınırlı vakit harcamış fakat bu konuda merakı olan, kendi çalıştıkları disiplinlere adapte etmek isteyen herkes içindir.

NELER ÖĞRENECEKSİNİZ? 

Eğitime katılanlar temel 3 boyutlu düzlemde modelleme kuramları, aydınlatma, malzeme ve kompozisyon oluşturma hakkında eğitim alacaklardır.

BELGE

Program sonunda yapılan sınavdan, yüzde 70 baraj notunun üzerinde puan alan ve yüzde 70 katılım şartını karşılayan adaylara Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü tarafından imzalı sertifika verilir.


Programa Başvur

Program Hakkında

Program Süresi

40 Saat / 5 hafta

Program Ücreti

2.400 TL Peşin - 2.640 TL 9 Taksit

Eğitim Gün ve Saati

  • Cumartesi ( 12:00 - 16:00 )
  • Pazar ( 12:00 - 16:00 )

Başlangıç Tarihi

1 Ekim 2016

Bitiş Tarihi

23 Ekim 2016

Eğitim Yeri

Bahçeşehir Üniversitesi Galata Kampüsü

© 2013 Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi BAUSEM, TÜSEM konseyi üyesidir.