Cenk Akkaya ile Modern Mezeler

Eğitim İçeriği

Yemek pişirme atölyeleri pratik kullanımlı her istasyonda iki kişinin katılımıyla 20 kişinin aynı anda eğitim alabileceği tam donanımlı Arçelik workshop mutfağında gerçekleşmektedir. Atölye seçimi doğrultusunda birbirinden farklı dünya mutfaklarından yemekler, tatlılar ve fırın ürünleri menüye göre içecek ikramlarıyla sunulmaktadır. Katılımcılar şef ve asistanlarımız ile birlikte yemek yapmanın yanı sıra mutfak kültürleri hakkında da bilgi sahibi olmakta ve yemek yapmanın hem daha profesyonel hem de eğlenceli yanını da keşfetmektedirler.

Atölyeler esnasında kullanılan önlükler katılımcılara hediye edilmekte, hazırlanan ürünler talep doğrultusunda evde sevdiklerle paylaşılmak üzere paketlenmektedir.

Kimler İçin ?

Geçmişten günümüze muhabbetin ve paylaşmanın vesilesi olan Türk mezelerinin inceliklerini farklı bir bakış   açısıyla Cenk Akkaya ile keşfe çıkıyoruz. Modern mezelerin tatlarının damaklarda, hoş sohbetinin akıllarda kalacağı bir akşam geçirmek ister misiniz? Program profesyonel olarak eğitim almaya vakti olmayan ama yemek yapma tutkusundan vazgeçemeyen herkese uygun olarak hazırlanmıştır. Katılımcılar şef ve asistanlarımız ile birlikte yemek yapmanın yanı sıra mutfak kültürleri hakkında da bilgi sahibi olmakta ve yemek yapmanın hem daha profesyonel hem de eğlenceli yanını da keşfetmektedirler.

Neler Öğreneceksiniz ?
  • Avokado humus, çıtır dana dil,
  • Firik, karides ve rakılı kuru acur dolması,
  • Fümelenmiş quark, chili ve köz biberli atom
  • Füme Çerkez peynirli ızgara pazı dolması
  • Kıtır ciğer, hızlı kırmızı soğan turşusu
  • Tatlı ikramımızdır.
Belge

Program sonunda adaylara Bahçeşehir Üniversitesi ve USLA logolu katılım belgesi verilir.


Programa Başvur

Program Hakkında

Program Süresi

4 Saat

Program Ücreti

170 TL (KDV Dahil)

Eğitim Gün ve Saati

  • Perşembe ( 19:00 - 23:00 )

Başlangıç Tarihi

11 Mayıs 2017

Bitiş Tarihi

11 Mayıs 2017

Eğitim Yeri

USLA Akademi

© 2013 Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi BAUSEM, TÜSEM konseyi üyesidir.