Moda Tasarımı Mini-Master

Bu özel master programı ile katılımcılarımıza, moda alanında pek çok ödül sahibi, kreatif girişimci ve BAU Roma’nın marka stratejileri, görsel iletişim ve pazarlama konularında uzmanlaşmış tasarımcı kadrosunda yer alan Ilaria Venturini Fendi liderliğinde görsel iletişim, aksesuvar ve iç mekan tasarımı gibi moda alanlarında çevreci tasarım anlayışını uygulamalı bir şekilde yürütme olanağını sunuyoruz.

Program Künyesi

Program Süresi: 250 saat

Program Ücreti:

  • 4 haftalık program: 2500 € (Konaklama dahil ve program sonunda 300 € deposito iadesi)
  • 10 haftalık program: 5000 € (Konaklama dahil ve program sonunda 300 € deposito iadesi)
  • Staj ücreti: 300 €
  • Başvuru ücreti: 300 € (vize reddi halinde iade edilmez)

Program Tarihleri: 5 Haziran – 11 Ağustos 2017

Program İçeriği:

SANAT, MODA & TASARIM (42 saat): Fikirden ürüne, ölümsüz  İtalyan tasarım kültürünü farklı katmanlarda deneyimleyin ve üretiminize yansıtın.

İTALYAN YENİLİKÇİLİĞİ VE GİRİŞİMCİLİK (42 saat): Başarıyı getiren en kritik faktörleri İtalyan markalarının moda sektöründeki öncülerden öğrenin.

MODA MARKALARI İÇİN İLETİŞİM STRATEJİLERİ (42 saat): Moda yazarlığı, görsel ve kolektif tasarım,dijital halkla ilişkiler , medya yönetimi ve yeni uygulamaların esasları ve trendleri belirleyen başarılı markaların temellerini öğrenin.

GÖRSEL HİKAYE ANLATIMI (42 saat): Hikayenizi anlatmak için görselleri nasıl kullanmalısınız? Moda markası algısı nedir ve bu mesaj son kullanıcıya nasıl taşınır? Sorularına yanıt bulun.

LÜKS ÜRÜN VEYA SERVİSTE FİKİRLEŞTİRME, PROTOTİP VE TEST (42 saat): Katılımcılar İlaria Venturini Fendi ve ekibinin rehberliğinde çeşitli projeler üzerinde çalışarak farklı tasarım disiplinlerinin limitlerini ve birleştikleri noktaları fark edip anlayacaklar.Ayrıca deneyimleyerek öğrenecek, projelerini işlevsellik,estetik ve kontekste bağlı olarak tasarlayıp, yeni ve yaratıcı malzemeler kullanarak yeni bir ürün yaratmayı ve test etmeyi öğrenecek ve kendi markalarını yaratma yolunda ilk adımlarını atmış olacaklar. Katılımcılar ayrıca İtalyan dili ve kültürünü de öğrenme fırsatı bulacaklar.


Programa Başvur

Program Hakkında

Program Süresi

10 Hafta

Program Ücreti

5000 £

Başlangıç Tarihi

5 Haziran 2017

Eğitim Yeri

BAU ROMA

© 2013 Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi BAUSEM, TÜSEM konseyi üyesidir.