Genel İngilizce

Amaç

Artık tek bir dil ile, tek yönlü bir bakış açısıyla dünyayı algılamak gelişen dünyanın hızını yakalamak için yeterli gelmemektedir. Dünya küreselleşmeyi sürdürürken, dünyanın ticaret diline hakim olmak, tüm gelişmeleri çevirisini beklemeye gerek kalmaksızın takip etmek için kişinin kendi dil yetkinliklerini geliştirmesi gerekmektedir. Genel İngilizce Kursu, günlük hayatta ihtiyacınız olan İngilizce dil bilgisi ve becerilerini farklı seviyelerde öğretmeyi hedeflerken, pratik yeteneklerin gelişmesine de odaklanarak, ikinci bir dili yetkin bir şekilde kullanabileceğiniz bir eğitim programı kapsamındadır.

 

Kimler için?

Genel İngilizce kursu, hiç İngilizce bilmeyen veya İngilizce bilgisini daha üst seviyeye taşıyarak, dili genel amaçlar için kullanmak isteyen kişiler içindir.

 

Önemli Not

Kursa kayıt yaptırmadan önce doğru seviyeye kaydolmak için katılımcıların seviye tespit sınavına girmeleri gerekmektedir. Hiç İngilizce bilmeyenler, seviye tespit sınavına girmeden ‘Level 1 – Beginner’ seviyesine kayıt yaptırabilir. Seviye tespit sınavı ön kayıt aşamasında gerçekleştirilecek olup, koordinatörlerimiz tarafından bilgilendirme yapılacaktır.

 

Programda ne var?

Genel İngilizce kursu, günlük hayatta ihtiyacınız olan okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerileri ile dil bilgisi ve kelime bilginizi geliştirmeye yönelik bir içerikle donatılmıştır. Kursun içeriği Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Standartları (CEFR) esas alınarak belirlenmiştir.

 

Genel İngilizce kursu 8 seviyeden oluşmaktadır. Seviyeler:

 

Beginner (96 saat)

o   Level 1 – Beginner (48 saat)

o   Level 2 – Elementary (48 saat)

Elementary  (96 saat)

o   Level 3 – Upper Elementary (48 saat)

o   Level 4 – Pre – Intermediate (48 saat)

Intermediate (96 saat)

o   Level 5 – Intermediate (48 saat)

o   Level 6 – Upper Intermediate (48 saat)

Advanced (96 saat)

o   Level 7 – Lower Advanced (48 saat)

o   Level 8 – Advanced (48 saat)

 

Eğitmenler:

Eğitimlerde Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu eğitmenleri ders verecektir.

 

Belge

Programa yüzde 70 devam gösteren ve kur sonunda yapılacak olan değerlendirme sınavını başarıyla tamamlayan tüm katılımcılara sertifika verilecektir.

 

*Programda kullanılacak olan ders kitapları, ders notları ve kurs öncesinde yapılacak olan seviye belirleme sınavı için ek bir ücret talep edilmeyecek olup, tüm hizmetler belirtilen eğitim ücretine dahil edilmiştir.


Programa Başvur

Program Hakkında

Program Süresi

96 saat / 16 hafta (6 saat / hafta)

Program Ücreti

2.500 TL (KDV dahil) - 9 Taksit

Eğitim Gün ve Saati

  • Cumartesi ( 09:30 - 16:30 )

Eğitim Yeri

Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü

© 2013 Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi BAUSEM, TÜSEM konseyi üyesidir.