Hizmet Sektöründe Turquality

EĞİTİM İÇERİĞİ

T.C Ekonomi Bakanlığı’nın hizmet ihracatı yapan kurumlara sunmuş olduğu yurtdışı harcamalarına ve markalaşma süreçlerine yönelik hibe destekler konusunda düzenlenecek bir eğitim programıdır. Program içerisinde hem Turquality markası olmak için hem de Turquality markası olmanın öncesinde sunulan hibe desteklerden faydalanmak için atılması gereken adımlar ve var olan imkanlar hususunda bilgi verilecektir.

 

KİMLER İÇİN?

Bu eğitim programı hizmet ihracatı yapan kurumlar için düzenlenecektir. Hizmet sektöründe; sağlık (özel hastane veya sağlık turizmi kuruluşu), eğitim ( özel üniversite veya meslek yüksek okulu ), bilişim,yazılım, film ve dizi yapımcılığı, lojistik ve havayolu taşımacılığı alanlarında faaliyet gösteren kurumların katılımına açıktır.

 

SÜRE

Tek günde tek bir oturum halinde düzenlenecek eğitimde 1 saat boyunca yurtdışı teşvik paketi ve Turquality program ile başvuru koşulları anlatılacaktır. Bu çalışmanın ardından 30 dakikalık soru-cevap bölümü düzenlenecektir.

 

NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

Hizmet sektörü temsilcileri bu eğitimle T.C Ekonomi Bakanlığı’dan hangi yurtdışı masraf kalemlerinde hibe destek alabileceklerini, başvuru koşullarını, evrak yönetimi, teşvik paketinde yer alan terim ve kavramların açıklamalarını, teşviklerin miktarlarını ve T.C Ekonomi Bakanlığı’nın hizmet sektörüne yönelik hazırladığı Turquality projesine dair bilgilendirilecektir.

 

BELGE

Program katılımcılarına, katılım belgesi verilir.

 


Programa Başvur

Program Hakkında

Program Süresi

2 Saat

Program Ücreti

Ücretsiz

Eğitim Gün ve Saati

  • Çarşamba ( 10:00 - 12:00 )

Başlangıç Tarihi

16 Kasım 2016

Bitiş Tarihi

16 Kasım 2016

Eğitim Yeri

Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü

© 2013 Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi BAUSEM, TÜSEM konseyi üyesidir.