Minik Şefler için Çikolatalı Lezzetler (8/12 yaş)

Eğitim İçeriği

Yemek pişirme atölyeleri pratik kullanımlı her istasyonda iki kişinin katılımıyla 20 kişinin aynı anda eğitim alabileceği tam donanımlı Arçelik workshop mutfağında gerçekleşmektedir. Atölye seçimi doğrultusunda birbirinden farklı dünya mutfaklarından yemekler, tatlılar ve fırın ürünleri menüye göre içecek ikramlarıyla sunulmaktadır. Katılımcılar şef ve asistanlarımız ile birlikte yemek yapmanın yanı sıra mutfak kültürleri hakkında da bilgi sahibi olmakta ve yemek yapmanın hem daha profesyonel hem de eğlenceli yanını da keşfetmektedirler.

Atölyeler esnasında kullanılan önlükler katılımcılara hediye edilmekte, hazırlanan ürünler talep doğrultusunda evde sevdiklerle paylaşılmak üzere paketlenmektedir.

Kimler İçin ?

Bu workshop 8-12 yaş arası minik misafirlerimizin katılımı içindir ve 2 kişilik paylaşımlı istasyonlarda yapılmaktadır.

Neler Öğreneceksiniz ?

Workshop’a gelen katılımcılar öncelikle katıldıkları mutfağın kültürü ile birlikte önceden hazırlanan Mise en Place‘lar hakkında şef tarafından bilgilendirilmektedirler. Minik Şefler için Çikolatalı Lezzetler Atölyesi’nde bulunan “çikolatalı ıslak kek, çikolatalı profiterol, çikolatalı mousse” şef ile birlikte minik katılımcılara özel reçeteler eşliğinde uygulamalı hazırlanmaktadır. Hazırlanan yemekler mutfağımızda bulunan servis masasında tüm katılımcılar tarafından tadılmaktadır.

Belge

Program sonunda adaylara Bahçeşehir Üniversitesi ve USLA logolu katılım belgesi verilir.


Beni Haberdar Et

Program Hakkında

Program Süresi

90 TL (KDV Dahil)

Program Ücreti

2.5 saat

Eğitim Gün ve Saati

  • Cumartesi ( 12:00 - 14:30 )

Eğitim Yeri

USLA Akademi

© 2013 Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi BAUSEM, TÜSEM konseyi üyesidir.