Photoshop

EĞİTİM İÇERİĞİ

Eğitimin pratik yapısı Photoshop programı üzerine kişisel ve mesleki gereksinimleri kazanma, yönetme ve kullanabilme üzerine odaklanmaktadır. Kişisel ve mesleki anlamdaki bu gereksinimler; öncelikli olarak Photoshop programının kullanım pratiklerini başlangıç noktasından alarak gelişmiş düzeyde kullanıma taşımayı amaçlamaktadır. Üretim odaklı bu eğitimde katılımcılar, programın  sunduğu olanakları kullanarak üretim yapabilmenin yanı sıra görsel iletişim tasarımı temelinde “görüntü işleme” kavramının mantığını kavrayarak yaratıcı çalışmalar gerçekleştirebilecek düzeye ulaşabileceklerdir.

 KİMLER İÇİN?

Bu program gelişen teknolojiler ile birlikte yeni medya ve sosyal medya dünyasına uyum sağlayarak, bu mecralar için bireysel olarak ürün tasarlamak isteyen kullanıcıların önüne kişisel gelişim anlamında önemli bir açılım sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca bu program sayesinde edinilecek bilgi ve beceriler, klasik ve yeni medya ürünlerinin profesyonel üretimlerinin yapıldığı sektörlerde iş imkanları bulabilecek yeterliliğe sahip iş gücü yetiştirmeyi hedeflemektedir.

NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

Görüntü işleme temel kavramı üzerinden, imaj formatları, dekupe araçları, yazı araçları, katman sistematiği, katman tipleri ve katman modu fonksiyonları, standart görüntü efektleri, renk modelleri, renk düzeltme, renklendirme, doku transferi, 3 boyutlu yazı işlemleri, smart object ve action gibi giriş seviyesinden gelişmiş düzeye kadar bir çok fonksiyonu kullanmayı ve özellikle programın sunduğu özelliklerin ötesinde görsel iletişim tasarımı anlamında doğru ve yaratıcı görsel üretmeyi öğrenebileceklerdir.

BELGE

Program sonunda yapılan sınavdan, yüzde 70 baraj notunun üzerinde puan alan ve yüzde 70 katılım şartını karşılayan adaylara Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü tarafından imzalı sertifika verilir.


Programa Başvur

Program Hakkında

Program Süresi

60 Saat / 6,5 Hafta

Program Ücreti

2.300 TL Peşin - 2.530 TL 9 Taksit

Eğitim Gün ve Saati

  • Cuma ( 19:00 - 22:00 )
  • Pazar ( 09:30 - 17:30 )

Başlangıç Tarihi

29 Eylül 2017

Bitiş Tarihi

5 Kasım 2017

Eğitim Yeri

Bahçeşehir Üniversitesi Galata Kampüsü

© 2013 Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi BAUSEM, TÜSEM konseyi üyesidir.